EchipăGeneral

Gabriel Murczko

Școala Alergării - Gabriel Murczko

Omul sfințește locul! Acesta e Moguț.Școala Alergării - Gabriel Murczko

La Sighet, ai zis Moguț și lumea-l știe. Și când îl întâlnești, înțelegi de ce.

Un tip înalt, serios și impunător, dar în același timp calm, zâmbitor și cu voce caldă.

Școala Alergării - Gabriel MurczkoE exact colegul și prietenul de care noi avem nevoie . Înțelept și plin de experiență, nu ezită să împărtășească din situațiile prin care a trecut, să ofere învățături celor dispuși să asculte. Mai presus de toate, dacă-l respecți, ai 100% din el și asta înseamnă să fii coleg, să te sacrifici.

Ca noi toți, Moguț are îndatoriri și obligații: job, familie, copii, parinți, etc.. dar își face timp de alergare.

Școala Alergării - Gabriel MurczkoO ambiție cum rar întâlnești în ziua de azi, atacă probe de semi-maraton, maraton sau vertical, indiferent de suprafața de alergare, asfalt sau trail iar rezultatele lui sunt foarte bune, clasări pe podium și timpi extraordinari de buni pentru un sportiv amator. Asta înseamnă să pui pasiune, să faci lucrurile din suflet, indiferent despre ce vorbim, să ai inima deschisă, iar atunci la final de zi, pui capul liniștit pe pernă. Iar când tu ești disciplinat și cu adevărat un exemplu, copii tăi vor crește în acest spirit, iar nouă nu ne rămâne decât să ne bucurăm că un astfel de om, e un exemplu atât pentru noi, cât și pentru familie, iar pepinierea Școala Alergării e asigurată și pe viitor!

Ce noi trebuie să întelegem, este că: SCHIMBAREA ÎNCEPE CU TINE! Indiferent că vrei să schimbi un lucru pe plan personal, sau pur și simplu vrei să oferi ceva societății în care trăiești, TU ești cel care trebuie să facă primul pas spre această schimbare, TU ești primul exemplu.

Moguț e unul dintre ei, noi ne alăturăm acestui demers. Fii ca Moguț, fii cool! Hai la Școala Alergării!

Așadar, Moguț, ai parte de tot respectul și admirația noastră. Mulțumiri ție și familiei pentru întregul care sunteti!

Scoala Alergării vă îmbrățișează cu drag!

Profil complet: Gabriel Murczko

Școala Alergării - Gabriel Murczko
Școala Alergării – Gabriel Murczko

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *